13. kolo Superlige FBiH: Odbojkašice iz Kalesije i Tuzle igrale za Aldinu...

13. kolo Superlige FBiH: Odbojkašice iz Kalesije i Tuzle igrale za Aldinu Sarajlić

0
SHARE

Pratite Nezavisni Kalesijski Portal na Facebooku

U okviru 13. kola Superlige FBiH za odbojkašice u sali MSŠ Kalesija je odigran susret između ŽOK Bosna Kalesija i ŽUOK Student Tuzla.

ŽUOK Student je u dosadašnjem dijelu prvenstav bez poraza, a tako je ostalo i nakon gostovanja u Kalesiji. Konačan rezultat je glasio 3:1 u setovima za ekipu iz Tuzle.
Kalesijske odbojkašice su odigrale odlično u drugom setu kada su slavile sa 25:20, što je bio tek šesti izgubljeni set ŽUOK Student u dosadašnjih 13 kola.
Ipak, u nastavku utakmice gošće su pokazale svoj kvalitet i zasluženo upisale novu pobjedu, te već sada možemo reći da će od naredne sezone igrati u Premijer ligi BiH.

ZOK Bosna Kalesija, 2013.

Kako smo već najavili na našem portalu, za razliku od prethodnih utakmica za ovu utakmicu u sali MSŠ Kalesija je naplaćivan ulaz.
Sav prihod od ulaznica, čija cijena nije bila određena, ide za liječenje teško oboljele Aldine Sarajlić (POGLEDAJTE OVDJE).

Pored Uprave i igračica ŽOK Bosna Kalesija, akciju su podržale i igračice ŽUOK Student Tuzla.

Zahvaljujući ljubiteljima odbojke iz Kalesije, na utakmici je prikupljeno 484,60KM, a novac će biti uplaćen na račun za liječenje 24-godišnje Aldine Sarajlić.