PODIJELI
Detalj sa posljednjeg duela Bosne i Sloge

U okviru 20. kola Druge lige FBiH kalesijska Bosna je na domaćem terenu dočekala HNK Orašje, dok je tojšićka Sloga gostovala u Mramoru.

Bekir Hodzic, Bosna - Sloga
Fudbaleri FK Bosna Kalesija su nastavili sa odličnim igrama u nastavku prvenstva, te upisali treću uzastopnu pobjedu na domaćem terenu.
Prije ovoga kola trinaestoplasirana Bosna je na Gradskom stadionu u Kalesiji dočekala ekipu iz Orašja, lidera na tabeli, te upisali i više nego zasluženo pobjedu rezultatom 2:0.
Dvostruki srijelac za Bosnu je bio Kitić, a u drugom poluvremenu domaći fudbaleri su propustili niz izglendih prilika da zabilježe još ubjedljiviju pobjedu.

Sloga iz Tojšića je i na trećem gostovanju u nastavku prenstva upisala poraz bez postignutog gola.
Ovoga puta u Mramoru su poraženi sa 3:0.

FK Bosna Kalesija  – HNK Orašje 2:0
NK Mramor  – FK Sloga Tojšići 3:0