Idiotski potez Hazarda: Nemoć londonskih Plavaca Hazard iskalio na dječaku koji donosi...

Idiotski potez Hazarda: Nemoć londonskih Plavaca Hazard iskalio na dječaku koji donosi lopte -VIDEO-

311
0
SHARE

Pratite Nezavisni Kalesijski Portal na Facebooku

Momčad Swanseaja plasirala se u finale engleskog Capital One Cupa, nakon što je u uzvratnom susretu remizirala s Chelseajem u duelu bez golova. Podsjetimo, Velšani su na Stamford Bridgeu pobijedili s 2:0…

Igrači Swanseaja od samoga početka znali su šta žele – sačuvati vlastitu mrežu. U tome su im mnogo pomogli jalovi napadi gostiju iz Londona, pa je prvo poluvrijeme okončano bez golova.

U nastavku ista meta, isto odstojanje. Izabranici Rafaela Beniteza previše mlako su napadali, te nisu stvorili niti jednu veliku priliku.

Da stvar bude gora, Eden Hazard u 80. minuti zaradio je direktno isključenje, nakon što je udario dječaka koji dohvata lopte.

U finalu Capital One Cupa snage će odmjeriti Bradford, momčad iz četvrtog ranga engleskog fudbala, i Swansea.