PODIJELI

Fudbaleri kalesijske Bosne priredili su veliko iznenađenje u Lukavcu, gdje su savladali Radničkog sa 3:5. Po dva pogotka postigli su Suljić i Alibašić, dok je jedan gol postigao Šljivić. Radnički je bolje otvorio utakmicu i golom
Derdemeza poveo sa 1:0. Bosna je do izjednačenja stigla golom Šljivića. Rezultatom 1:1 završeno je prvo poluvrijeme. U nastavku susreta uslijedio je potpuni preokret. Kalesijski fudbaleri su zaigrali mnogo bolje i sa po dva gola Suljića i Alibašića stižu do pobjede i tri veoma važna boda za opstanak u ligi.

Sloga je na “Adi” slavila minimalnu pobjedu od 1:0 nad Dinamom iz Donje Mahale. Pobjedonosni pogodak za tojšićkog drugoligaša postigao je iskusni Mirza Šehić početkom drugog poluvremena.

Odžak je u derbiju začelja upisao visoku pobjedu od 5:1 nad Mramorom. Gradina je u srebreničkom derbiju bila bolja od Seone sa 1:0, dok je Mladost iz Malešića savladala Svatovca sa 2:1.