PODIJELI
  • U subotu (3.marta) kalesijske odbojkašice i odbojkaši su igrali svoje ligaške utakmice.
    Odbojkašice iz Kalesije su gostovale u Lukavcu, dok su odbojkaši dočekali ekipu iz Odžaka.

ŽOK SMEČ Lukavac – ŽOK BOSNA Kalesija 3:0 (25:14, 25:17 i 25:17)

Nakon što je utakmica protv Bihaća prošlog vikenda odgođena zbog toga što gošće nisu mogle doći zbog snijega, u okviru 13.kola kalesijske obojkašice su gostovale u Lukavcu.

ŽOK Smeč Lukavac je i u prvom dijelu sezone na gostovanju u Kalesiji pokazao da će se “prošetati” Superligom FBiH za žene.
U Lukavcu su bez većih problema savladale odbojkašice Bosne rezultatom 3:0, što je 13. pobjeda u ovoj sezoni

OK BOSNA Kalesija – OK NAPREDAK Odžak 3:1

Nakon što su u prošlom kolu pobjedom protiv tuzlanske Slobode i teoretski osgigurana prva pozicija u regularnom dijelu sezone, odbojkaši Bosne su potpuno rasterećeno dočekali ekipu iz Odžaka.
Šansu za igru su dobili skoro svi odbojkaši Bosne, ali pobjeda nije dolazika u pitanje.
Gosti su uspjeli osvojiti jedan set, što je tek drugi izgubljeni set Bosne od početka sezone.

Prije posljednje utakmice utakmice regularnog dijela sezone, Bosnu u srijedu očekuje utakmica polufinala Kup takmičenja BiH, a završnica ovog takmičenja se igra u Kaknju, gdje osim Bosne učestvuju; Kakanj 78, Borac Banja Luka i Mladost Brčko.