PODIJELI

U okviru VIII kola odbojkaške Superlige FBiH kalesijski odbojkaši su gostovali u Mejdanu kod tuzlanske Slobode.

Momci iz Kalesije su upisali pobjedu rezultatom 1:3 u setovima.

Domaćin je prvi set riješio u svoju korist, ali su odbojkaši Bosne u nastavku bili veoma sigurno i bez većih problema meč riješili u svoju korist.

OK Sloboda Tuzla – OK Bosna Kalesija 1:3
(25:22; 17:25; 14:25; 21:25)

Bosna sa ovom pobjedom nastavlja borbu za prvu poziciju i plasman u Premijer ligu BiH.

Podsjećamo, Bosna i Sloboda su se sastali u prvom kolo u Kalesiji, kada je domaća ekipa riješila meč u svoju korist istim rezultatom kao i na gostovanju, 3:1.