Play off PL BiH: Odbojkaši kalesijske Bosne poraženi od Kaknja

307
0
SHARE

Odbojkaši Bosne iz Kalesije su pretrpjeli poraz od Kakanja sa 1:3 (6:25, 17:25, 25:22, 16:25), u prvoj utakmici četvrfinala Play off-a.

Kakanj je pružio mnogo bolju partiju i zasluženo upisao prvu pobjedu u doigravanju za prvaka. Koliko su gosti bili dominantniji najbolje se osjetilo u prvom setu kada su kalesijskim odbojkašima prepustili samo 6 poena. Bosna je tek u trećem setu zaigrala „punim gasom“ i riješila set u svoju korist rezultatom 25:22. U posljednjem, četvrtom setu, Kakanj se vratio na pobjednički kolosjek i riješio susret u svoju korist.

Kakanj je pobjedom u Kalesiji napravio veliki iskorak ka plasmanu u polufinale Play off-a, s obzirom da će im za plasman u narednu fazu takmičenja trebati pobjeda na domaćem terenu.

BOSNA: 1.POŽEGIĆ JASMIN, 2.IDRIZOVIĆ MIRNES, 3.BRIGIŽ ASMIR, 4.ALIĆ MENSUR, 5.HASANOVIĆ VEHID, 11.MEŠIĆ ENSAR, 12.MUJKIĆ NADIR, 13.IMAMOVIĆ ARNEL, 14.KOVAčEVIĆ IRFAN, 17.SALIHOVIĆ MAID. TRENER: GLOGIĆ EDIN.

KAKANJ: 1.BEGIĆ RIJAD, 5.ČIZMIĆ ANES, 7.FAZLIĆ ADIN, 9.RUŽIĆ DANILO, 10.TADIĆ MARKO, 11.FEJZOVIĆ ARMIN, 12.MEHIĆ EDIN, 13.VEHAB ARMIN, 15.ČOBO FARIS. TRENER: AGANOVIĆ ALMIR.