PODIJELI

Osamnaestu godinu zaredom u Kalesiji se igraju Radničke sportske igre.
Malonogometni turnir se igra od 1996. godine, a 2007. godine u Radničke sportske igre je uvršteno i odbojkaško takmičenje.

Od 19.juna do 5.jula u sali MSŠ Kalesija se igrao odbojkaški turnir RSI 2013, na kojem je učešće uzelo devet ekipa, a pobjednik odbojkaškog turnira RSI bila je ekipa PU Kalesija.
Organizator “Radničkih sportskih igara” je Sportski savez općine Kalesija, a pokrovitelj RSI je općinski načelnik Rasim Omerović.
Ovogodišnji organizacioni odbor su činili Rašid Tubić, Sead Alić i Ibrahim Kurtić.

U ponedjeljak (9. septembra) počeo je fudbalski turnir.
Ove godine uzčestvuje 16 ekipa podijeljenih u dvije grupe. Nakon međusobnih duela po grupmaa, po četiri najbolje ekipe će izboriti plasman u 1/8 finala.

Grupa A
MIZ Kalesija
PU Kalesija
Stolarija Zukić
Bingo
NEON Solucije
Telefongradnja
Gradski Raxi
Polo

Grupa B
Dva Lava
Tehnoplan
Organ Uprave
Dom zdravlja
EST Caffe
Unis Tok
Plastikal
FinTech

Prvog dana turnira odigrane su samo dvije utakmice. Ekipa Medžlisa Kalesija je slavila protiv Pola rezultatom 4:1, dok je ekipa NEON Solucije poražena od PU Kalesija sa 2:0.

Turnir se nastavlja u srijedu (11. septembra).
RSI 2013 fudbalski turnir kalesija

Pogledajte raspored odigravanja utakmica na fudbalskom turniru  RSI 2013

I kolo
Medžlis IZ- Polo D.O.O. ponedeljak 09.09. u 16,20
Policijska uprava-Neon solucije ponedeljak 09.09.2013. u 17,00
Stolarija Zukić-Bingo ponedeljak 09.09.2013. u 17,30
Telefongradnja– “Gradski Taxi” ponedeljak 09.09.2013 u 18,00
Organ uprave – FinTech srijeda 11.092013 u 16.20.
Caffe Est – Plastikal srijeda 11.09.2013. u 17,00
Dva lava-Tehnoplan srijeda 11.09.2013. u 17,30
Unis Tok – Dom zdravlja srijeda 11.09.2013. u 18,00

II kolo
Polo –Gradski taxi četvrtak 12.09.2013. 16,20
Telefongradnja– Bingo četvrtak 12.09.2013. 17,00
Neon Solucije – Stolarija Zukić četvrtak 12.09.2013. 17,30
Medžlis I.Z.- Policijska uprava četvrtak 12.09.2013. 18,00
Dom zdravlja- FinTech petak 13. 09.2013. 16,20
Unis Tok – Tehnoplan petak 13. 09.2013. 17,00
Plastikal- Dva lava petak 13. 09.2013. 17,30
Organ uprave- Caffe Est petak 13. 09.2013. 18,00

III kolo
Caffe EST – FinTech ponedeljak 16.09.2013. u 16,20
Dva lava-Organ uprave ponedeljak 16.09.2013. u 17,00
Unis Tok -Plastikal ponedeljak 16.09.2013. u 17,30
Dom zdravlja – Tehnoplan ponedeljak 16.09.2013. u 18,00
Policijska uprava – Polo utorak 17.09. 2013 u 16,20
Stolarija Zukić – Međžlis IZ utorak 17.09..2013 u 16,20
Telefongradnja- Neon solucije utorak 17.09. 2013 u 16,20
Gradski taxi – Bingo utorak 17.09.2013 u 16,20

IV kolo
FinTech – Tehnoplan srijeda 18. 09.2013. u 16,20
Dom zdravlja – Plastikal srijeda 18. 09.2013. u 17,00
Organ uprave- Unis Tok srijeda 18. 09.2013. u 17,30
Caffe EST– Dva lava srijeda 18. 09.2013. u 18,00
Neon solucije – Gradski taxi četvrtak 19.09.2013. u 16,20
Međžlis I.Z. – Telefongradnja četvrtak 19.09.2013. u 17,00
Policijska uprava-Stolarija Zukić četvrtak 19.09.2013. u 17,30
Polo -Bingo četvrtak 19.09.2013 u 18,00

V kolo
Dom zdravlja – Organ uprave petak.20.09.2013. u 16,20
Tehnoplan – Plastikal petak.20.09.2013. u 17,00
Caffe EST – Unis Tok petak.20.09.2013. u 17,30
Dva lava-FinTech petak.20.09.2013. U 18,00
Stolarija Zukić-Polo D.O.O.” ponedeljak 23.09.2013.u 16,20
Telefongradnja -Policijska uprava ponedeljak 23.09.2013.u 17,00
Gradski taxi-Medžlis I.Z. ponedeljak 23.09.2013.u 17,30
Bingo – Neon Solucije ponedeljak 23.09.2013.u 18,00

VI kolo
Organ uprave -Tehnoplan utorak 24.09.2013. u 16,20
Dom zdravlja- Caffe “EST” utorak 24.09.2013.. u 17,00
Unis Tok- Dva lava utorak 24.09.2013. u 17,30
Plastikal- FinTech utorak 24.09.2013. u 18,00
Stolarija Zukić-Telefongradnja srijeda 25. 09.2013. u 16,20
Policijska uprava – Gradski Taxi srijeda 25. 09.2013. u 17,00
Međžlis I.Z.- Bingo srijeda 25. 09.2013. u 17,30
Neon solucije- Polo D.o.o. srijeda 25. 09.2013. u 18,05

VII kolo
Organ uprave -Plastikal četvrtak 26.09.2013. u 16,20
Tehnplan – Caffe Est četvrtak 26.09.2013. u 17,00
Dva lava -Dom zdravlja četvrtak 26.09.2013 u 17,30
Unis tok – FinTech četvrtak 26.09.2013 u 18,05
Gradski Taxi -Stolarija Zukić petak 27.09 2013 u 16,20
Telefongradnja-Polo D.o.o. petak 27.09 2013. u 17,00
Bingo – Policijska uprava petak 27.09 2013. u 17,30
Neon solucije -Medžlis I.Z. Petak 27.09 2013. u !8,00

 

Play OFF
I iz A grupe – IV iz B grupe
II iz B grupe – III iz A grupe
I iz B grupe – IV iz A grupe
II iz A grupe – III iz B grupe

Pobjednička ekipa iz para A-1=B-4 igra sa pobjednikom B-2=A3 a pobjednici parova B-1=A-4 igraju sa pobjednicima A-2=B-3.

Za prvo mjesto igrat će pobjednici a za treće mjesto poražene ekipe iz ovih parova dana: 01.10. 2013. sa početkom u 16.00, odnosno u 16,40(polufinala), a u 17,20 igra se za III mjesto dok je finale u 18,00 sati.

(NKP.BA)

PODIJELI