PODIJELI

Fudbaleri Bosne iz Kalesije nastavljaju vrijedno se spremaju za drugi dio sezone u Drugoj ligi Federacije BiH.

Jučer (srijeda, 06.marta) su odigrali posljednju prijateljsku utakmicu pred početak drugog dijela sezone. Protivnik je bila ekipa Janje, koja je otišla kući sa osam golova u mreži.

Na poluvremenu rezultat je već glasio 6:0, što je nagovještavalo katastrofu gostiju u ovom susretu.

U drugom poluvremenu vidjeli smo još dva gola, te na kraju ubjedljivu pobjedu od 8:0.

Strijelci za tim Bosne bili su : Suljić koji je postigao hat-trick, Šljivić je dodao dva gola dok su se po jednom u ovom susretu u strijelce upisali Mujanović, Bečić i Majdančić.

U prvom kolu drugog dijela sezone fudbaleri Bosne će na teško gostovanje kod ekipe Prokosovića, a u drudom kolu u Kalesiji ih očekuje veliki derbi protiv tojšićke Sloge.