Predsjednik FK Sloboda u ostavci Azmir Husić doživio je danas poslijepodne saobraćajnu nezgodu na magistralnom putu Tuzla – Zvornik, u kalesijskom naselju Rainci Gornji.
Husić je prošao bez povreda, a na njegovom automobilu je pričinjena materijalna šteta, kao i na benzinskoj pumpi “Eko partner”.
Vozeći “Cadillac Esacalade”, Husić je izgubio kontrolu i udario u zaštitnu ogradu benzinske pumpe “Eko partner” u naselju Rainci Gornji.
Uviđaj su obavili službenici PU Kalesija.
(NKP.ba)



















