Sada i službeno: Željezničar raskinuo saradnju sa fudbalerom iz Kalesije

Sada i službeno: Željezničar raskinuo saradnju sa fudbalerom iz Kalesije

837
0
SHARE

Kalesijac Senad Husić više nije član FK Željezničar.

Kao što su rnaije mediji i pisali, Husić i rukovodstvo Plavih su dogovorili sporazumni raskid saradnje i ovaj 26-godišnji defanzivac više nije član ekipe s Grbavice.

Prema informacijama do kojih je došao SportSport.ba, Željezničar će na račun Senada Husića za raskid saradnje uplatiti 12.000 KM.

Ovaj fudbaler je član najtrofejnijeg bh. kluba postao ljetos, ali se na Grbavici nije snašao, te je nakon velikih grešaka izgubio mjesto u timu, a novi trener Slavko Petrović ga je otpisao.
Husić je odigrao tri utakmice za Plave i nije se upisivao u strijelce.

(NKP.ba)