Djevojka je hodala preko mosta Oberkasel u ovom gradu kada joj je mobilni telefon iz ruke ispao u rijeku. U pokušaju da ga uhvati, pala je u devet metara dubok ponor, u hladnu Rajnu. U tom trenutku Begović je vozio bicikl i vidio je kako pada.
Potrčao je na obalu rijeke, skinuo odjeću i skočio s plutajuće platforme, s pojasom za spašavanje, piše Slobodna Bosna.
Dvojac se deset minuta borio s hladnom rijekom dok u pomoć nisu stigli vatrogasci i ukrcali ih na brodicu.
Ramo inače radi kao recepcionar na hotel-brodu „Amadeus Silver III“, u bolnici je izjavio, kako je za njega bilo sasvim logično, da bez razmišljanja poduzme nešto tako, dodavši kako se dobro osjeća.
Nakon 18 sati izašao je iz bolnice i uputio se pravo na svoje radno mjesto, na recepciju na brodu.
Stanje spašene djevojke je također dobro.
Naravno, njemačke novine su pune izvještaja o hrabrom junaku, Rami Begoviću.
(NKP.ba)














