Narednog vikenda počinje nova nogometna sezona u Drugoj ligi FBiH „Sjever“.
Fudbaleri kalesijske Bosne će novu sezonu otvoriti na domaćem terenu protiv Seone, novog drugoligaša, dok će Sloga iz Tojšića na startu gostovati kod Dinama u Donjoj Mahali.
Utakmice prvog kola između Bosne iz Kalesije i Seone igra se u subotu, 12. avgusta na Gradskom stadionu u Kalesiji sa početkom u 17 sati i 30 minuta.
Lokalni derbi između Bosne iz Kalesije i Sloge iz Tojšića odigrat će se u 9. kolu.
(NKP.ba)
















