Načelnik Općine Kalesija Sead Džafić proglasio je ponedjeljak, 13. novembar, Danom žalosti na području cijele općine zbog pogibije četiri osobe.
Dan žalosti bit će obilježen spuštanjem zastave na pola koplja na zgradi Općine, javnim preduzećima i ustanovama kojim je osnivač Općina.
Na Dan žalosti na javnim mjestima zabranjeno je održavanje programa javnog, kulturnog i zabavnog karaktera i neće biti emitirana muzika u ugostiteljskim objektima, dok će elektronski mediji sa područja općine Kalesija svoje programske šeme prilagoditi Danu žalosti.
- VEZANE VIJESTI
– Tragedija kod Kalesije: Ronioci iz Spreče izvukli tijela mladića i djevojke koji su sletjeli sa automobilom
– – – Strašna saobraćajka u Tojšićima: Poginula žena i 15-godišnji dječak, šest osoba povrijeđeno
(NKP.ba)
















