- Ekipa iz četvrtog ranga takmičenja ugostit će nekadašnjeg prvaka BiH
Kup takmičenja u gotovo svim zemljama nude sjajne priče, a jednu takvu je zasad ispisala Mladost iz Kikača, koja je ušla u šesnaestinu finala Kupa BiH i tamo će igrati sa Leotarom.
U Mladosti se nadaju nastavku svog sna, a u izjavi za portal Sport1.ba, nekadašnji napadač Željezničara Semir Mujkanović je istakao da njegov klub živi za ovakve utakmice.
“Respektujemo svakog našeg protivnika, a posebno bivšeg prvaka države poput Leotara. Dat ćemo sve od sebe kako bismo se plasirali u osminu finala Kupa BiH te se našli u bubnju sa velikanima iz Premijer lige BiH. Klub živi za ovakve stvari, ovo je za nas historijska utakmica i mislim da će sutra prvi put svih 420 mjesta na našem stadionu biti zauzeto”, kazao je Mujkanović.
Inače, ovaj napadač je istinski vođa svog tima, a zasad je postigao 45 golova za Mladost u prvenstvenim utakmicama, te još 15 u kup utakmicama.
- Utakmica se igra u srijedu (19.08.2018.) na stadionu “TOM CAT Arena” u Kikačima, sa početkom u 16.30 sati

(Sport1.ba/ NKP.ba)












