Nakon nesreće na Ljubačama: Preminuo biciklista

Nakon nesreće na Ljubačama: Preminuo biciklista

709
0
SHARE
foto: ilustracija

Šezdesetosmogodišnji biciklista kojeg je jutros na magistralnom putu Tuzla – Živinice u mjestu LJubače udario autobus, preminuo je od zadobijenih povreda u Univerzitetskom kliničkom centru Tuzla, potvrđeno je iz MUP-a Tuzlanskog kantona.

(NKP.ba)