“Onako kako kako smo započeli hvala Allahu priveli smo kraju. Važno je biti uporan u cinjenju hajra jer uvijek postoje dobri ljudi.
Hvala od srca mojim prijateljima iz USA i njihovoj organizaciji mom prijatelju Emiru posebno, veliki je to čovjek pravi humanista sa kojim sam otpočeo ovu lijepu priču.
InsAllah radovi su završeni od rasvjete do modernog igrališta velika je ovo stvar na našu djecu.” – napisao je Nedim Čivić, mještanin Snagova, inače aktuelni odbornik u Gradskoj skupštini Zvornika i savjetnik u kabinetu Kemala Ademovića, dopredsjedavajućeg Doma naroda PS BIH.
(NKP.ba)


























