Muškarac se u Sarajevu pokušao zapaliti ispred zgrade OHR-a

Muškarac se u Sarajevu pokušao zapaliti ispred zgrade OHR-a

924
0
SHARE

Muškarac M. G. (1963.) koji se jutros pokušao zapaliti ispred zgrade OHR-a u Sarajevu, oko 10.30 sati primljen je na Klinički centar Univerziteta u Sarajevu gdje mu je dijagnosticirana blaga iritacija kože, s obzirom na to da se polio benzinom.

Kako je Feni kazala glasnogovornica KCUS-a Biljana Jandrić, M. G. je najprije primljen na Kliniku urgentne medicine, a nakon toga upućen na Kliniku za dermatovenerologiju zbog spomenute kožne iritacije.

S obzirom na to da se radilo o pokušaju samoubistva samozapaljenjem, M. G. je nakon pregleda na spomenutoj klinici upućen na Psihijatrijsku kliniku KCUS-a.

Prema neslužbenim informacijama, M. G. je oko 10 sati došao pred ulaz u zgradu OHR-a, noseći kanister benzina i upaljač, ali je blagovremenom intervencijom policajaca i vatrogasaca onemogućen u nakani da se zapali.

 

(NKP kalesijski.com )

          Pratite  Nezavisni Kalesijski Portal i na Facebook-u