Kalesijske odbojkašice upisale osmu uzastopnu pobjedu, odbojkaši poraženi na Palama

Kalesijske odbojkašice upisale osmu uzastopnu pobjedu, odbojkaši poraženi na Palama

507
0
SHARE

zok bosna kalesija 2013 2014U subotu je odigrano 8. kolo Super lige FBiH za žene, u kojem je lider na tabeli ŽOK Bosna Kalesija je u sali MSŠ Kalesija ugostio ŽOK Kakanj.
Kalesijske odbojkašice su upisale osmu pobjedu, te su i dalje sa maksimalnim učinkom.

Iako u oslabljenom sastavu, ekipa iz Kalesije je ponovo došla do veoma važne pobjede koja ih je dodatno učvrstila na vrhu tabele.
Podsjećamo da je u oviru 7. kola Bosna slavila u Vogošći protiv najvećeg konkurenta za ulazak u Premijer ligu.

ŽOK Bosna Kalesija – ŽOK Kakanj 3:1 (25:14; 24:26; 25:20; 25:23)

OK Bosna Kalesija 2013 2014
OK Bosna Kalesija je u okviru 8. kola Premijer lige BiH gostovao na Palama kod ekipe Studenta.

Već nekoliko puta smo naglašavali da ovaj kalesijski klub nažalost na gostovanja ne može putovati u najjačem sastavu, pa poraz protiv Studenta, koji je prije ovoga kola upisao tek jednu pobjedu, nije iznenađenje.

OK Stundet je slavio 3:1 u setovima. Kalesijci su drugi set uspjeli riješiti u svoju korist, a i u četvrtom setu su bili veoma blizu osvajanja barem jednog boda.

OK Student Pale – OK Bosna Kalesija 3:1 (25:14, 22:25, 25:9, 25:23)

(NKP.ba)

 

Povezana vijest
Voliš Kalesiju? Pokaži! – Kupovinom članske karte pomažete OK Bosna Kalesija