Dijamant jedina svijetla tačka “Građana”: Džeko strijelac u porazu koji je odlučio...

Dijamant jedina svijetla tačka “Građana”: Džeko strijelac u porazu koji je odlučio novog šampiona Engleske? -VIDEO-

618
0
SHARE

Pratite Nezavisni Kalesijski Portal na Facebooku

Posljednja današnja utakmica 26.kola Premiershipa vjerovatno je odlučila novog šampiona Engleske.

edin dzekooooNaime, aktuelni prvak, Manchester City je doživio novi poraz, ovaj put su poraženi kod Southamptona koji je neočekivano slavio sa 3:1 i tako još više pogurao vodeći United ka tituli. Crveni đavoli sa utakmicom manje imaju devet bodova prednosti u odnosu na City.

Igrala se 7.minuta kada Puncheon savladao Harta, koji je loptu iz mreže vadio i u 22.minuti kada je pogodio Davis na velikih 2:0. Do kraja prvog dijela, Građani se vraćaju u život, kada je pogodio Edin Džeko, kojem je ovom bio 12. premijerligaški gol. Dijamant je odigrao cijelu utakmicu.

Sve nade Cityja je u 48.minuti srušio Gareth Barry koji postiže autogol. S ovim porazom City se najvjerovatnije oprostio od titule, a klupa Roberta Mancinija se ponovo uzdrmala. Vidjećemo do kada će šeici trpjeti Italijana.


Gol de Dzeko vs SOTON by Samuyamismo

(NKP kalesijski.com)