Gradačac: Motociklista poginuo nakon sudara s drugim motociklom

Gradačac: Motociklista poginuo nakon sudara s drugim motociklom

619
0
SHARE
Ilustracija

Dvadesettrogodišnjak čiji su inicijali O. D. iz Gradačca poginuo je u saobraćajnoj nesreći na regionalnom putu Gradačac – Ormanica, saopšteno je danas iz Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.

Ilustracija
Ilustracija

Nesreća se dogodila u naselju Kerep kada se motocikl “Honda”, kojim je upravljao O.D, sudario sa drugim motociklom.
Policija je izvršila uviđaj i radi na dokumentovanju nesreće, koja se dogodila sinoć oko 23.20 sati.

(NKP.ba)