Općina Kalesija: Prvomajska čestitka svim građanima Kalesije

Općina Kalesija: Prvomajska čestitka svim građanima Kalesije

388
0
SHARE

opcina kalesija ismet mesicc

U povodu Međunarodnog praznika rada, 1. maja, svim građanima Kalesije upućujem u ime općine Kalesija i u svoje lično ime, najsrdačniju čestitku.

Iznimno bih bio sretan kad bi građani Kalesije u ovoj čestitki, prepoznali poruku opredjeljenja, želje i namjere da što veći broj Kalesijaca, mladih i radno sposobnih, bude zaposleno i rasterećeno problema i nezadovoljstava uzrokovanih dnevno-političkim zbivanjima.

U nadi da će svaki naredni Praznik rada biti obilježen u ljepšem poslovnom ambijentu i vedrijem raspoloženju građana, posebno radnika, upućujem iskrene čestitke.

.
S poštovanjem !

Po ovlaštenju općinskog načelnika:
Ismet Mešić, dipl. ing. maš.

.
(NKP.ba)