U povodu Međunarodnog praznika rada, 1. maja, svim građanima Kalesije upućujem u ime općine Kalesija i u svoje lično ime, najsrdačniju čestitku.
Iznimno bih bio sretan kad bi građani Kalesije u ovoj čestitki, prepoznali poruku opredjeljenja, želje i namjere da što veći broj Kalesijaca, mladih i radno sposobnih, bude zaposleno i rasterećeno problema i nezadovoljstava uzrokovanih dnevno-političkim zbivanjima.
U nadi da će svaki naredni Praznik rada biti obilježen u ljepšem poslovnom ambijentu i vedrijem raspoloženju građana, posebno radnika, upućujem iskrene čestitke.
.
S poštovanjem !
Po ovlaštenju općinskog načelnika:
Ismet Mešić, dipl. ing. maš.
.
(NKP.ba)

















