Bosanskohercegovački predstavnici na ovogodišnjem Eurosongu u poslijepodnevnim satima avionom sa međunarodnog aerodroma Tuzla, otputovali su u Stockholm.
Tim ukupno broji 11 članova, već u utorak ih očekuje prva proba i postavke koreografije na sceni, zatim prvo preslušavanje snimka, susret s novinarima.
Podsjećamo, naš tim će 10. maja sa pjesmom “Ljubav je” nastupiti u prvoj polufinalnoj noći, pod rednim brojem 17. Režiju nastupa potpisuje bh. reditelj Haris Pašović. U timu vlada odlična atmosfera, euforija i optimizam, prenosi Republika.ba.
.
(NKP.ba)















