Oko pedeset radnika Remont-montaže Tuzla danas je mirno protestvovalo ispred uprave tog preduzeća koje je u stečaju.

Traže hitno uvezivanje radnog staža i penzionisanje 27 radnika koji su stekli uslove za penziju te konačno rješavanje radno-pravnog statusa 150 radnika koji su na birou.
Također, traže da Tužilaštvo procesuira višemilionski kriminal u toj firmi i bivše direktore koji su, kako kažu radnici, uništili ovu metaloprerađivačku firmu, prenosi federalna.ba
(NKP.ba)
















