Sloga u prvoj domaćoj utakmici u novoj sezoni do rutinske pobjede protiv...

Sloga u prvoj domaćoj utakmici u novoj sezoni do rutinske pobjede protiv Lokomotive

866
0
SHARE

Nakon pobjede i poraza na gostovanjima na otvaranju nove sezone, Sloga je u okviru trećeg kola Druge lige FBiH “Sjever” na stadionu Ada ugostila ekipu Lokomotive iz Miričine.

Sloga je u prvoj utakmici u ovoj sezoni pred domaćom publikom upisala sigurnu pobjedu rezultatom 2:0, a strijelci su bili Mevkić i Hodžić.

U narednom kolu Sloga gostuje u Mramoru.

(NKP.ba)