Nakon pobjede i poraza na gostovanjima na otvaranju nove sezone, Sloga je u okviru trećeg kola Druge lige FBiH “Sjever” na stadionu Ada ugostila ekipu Lokomotive iz Miričine.
Sloga je u prvoj utakmici u ovoj sezoni pred domaćom publikom upisala sigurnu pobjedu rezultatom 2:0, a strijelci su bili Mevkić i Hodžić.
U narednom kolu Sloga gostuje u Mramoru.
(NKP.ba)
















