Na spomeniku poginulim borcima Armije BiH u Čeliću ispisano “četiri s”

Na spomeniku poginulim borcima Armije BiH u Čeliću ispisano “četiri s”

564
0
SHARE

celic spomenik brocima 4s

U Čeliću je oskrnavljen spomenik poginulim borcima Armije BiH, tačnije pripadnicima 1. bataljona općine Čelić.
Na sve tri spomen ploče koje se nalaza u okviru spomen obilježja crnim slovima ispisano je ćirilično “četiri s”.

Uviđaj je izvršila lokalna policija, a za počiniteljima se traga.

.
(NKP.ba)