U Čeliću je oskrnavljen spomenik poginulim borcima Armije BiH, tačnije pripadnicima 1. bataljona općine Čelić.
Na sve tri spomen ploče koje se nalaza u okviru spomen obilježja crnim slovima ispisano je ćirilično “četiri s”.
Uviđaj je izvršila lokalna policija, a za počiniteljima se traga.
.
(NKP.ba)

















