FOTO/ Tojšićka Sloga organizovala sijelo sa prijateljima kluba: Svečano otvoren restoran ‘ADA’...

FOTO/ Tojšićka Sloga organizovala sijelo sa prijateljima kluba: Svečano otvoren restoran ‘ADA’ u sklopu kompleksa Sloginog stadiona

1914
0
SHARE

U petak navečer (27.01.2017.) FK Sloga Tojšići je organzovao druženje sa prijateljima kluba i svečano otvaranje restrorana “ADA”, koji je nalazi u predivnom kompleksu istoimenog stadiona.

Brojni prijatelji su se odazvali pozivu rukovodstva kluba, koje ima velike ambicije za nastavak sezone, u kojoj su najavili borbu za ulazak u veći rang takmičenja.
U cijelu priču su se uključili vjerni navijači ovoga kluba koji su pokrenuli akciju #BudiSloga, koja je nakon nekoliko dana privukla veliki broj simpatizera ovoga kluba, koji kupovinom članske karte finansijski pomžu Slogu, zaštitini znak Tojšića i Tojšićana.

Restoran “Ada” će raditi u sklopu stadiona, a prihodi od rada idu za FK Sloga.

budi sloga
sloga stadion tribine RESTORAN
IMG_4497

Veliki broj privrednika i sportkih radnika sa područja općine Kalesija se odazvao pozivu Sloge, a među gostima su bili sportski prijatelji iz Tešnja, kao i iz Mađarske koji će početkom marta ugostiti Slogu.

Prijatelji Sloge su donirali i novčana sredstva za klub, a akcija #BudiSloga se nastavlja i dalje.
U Tojšićima iskreno vjeruju da će Sloga izboriti plasman u Prvu ligu FBiH…

(NKP.ba)