Kalesija: Udruženje anfišista NOR-a osudilo ponašanje načelnika Džafića i dalo prijedloge za...

Kalesija: Udruženje anfišista NOR-a osudilo ponašanje načelnika Džafića i dalo prijedloge za priznanja

1294
0
SHARE

Predsjedništvo Udruženja antifašista NOR-a Kalesija, na čijem čelu je Sejfo Softić,  odlučilo je  da, povodom 25. novembra – Dana državnosti, predloži dr. Muhameda Osmanović, direktora Doma zdravlja Kalesija, i Galiba Softića, vijećnika u Općinskom vijeću Kalesija, za priznanje koje Savez antifašista Tuzlanskog kantona dodjeljuje za izuzetno angažovanje i doprinos u ostvarivanju društvene uloge Saveza antifašista i boraca NOR-a TK.

Predsjedništvo Udruženja antifašista NOR-a Kalesija izrazilo je nazadovoljstvo odnosom aktuelnog načelnika Seada Džafića prema Udruženju antifašista NOR-a Kalesija i prema predsjedniku Sejfi Softiću.

121165063_359882305136834_1556412190256382146_n


(NKP.ba)