Kalesijsko “Slatko Ćoše” i ove godine organizira svečani ručak za učenike generacije...

Kalesijsko “Slatko Ćoše” i ove godine organizira svečani ručak za učenike generacije u 6 škola na području općine Kalesija

2217
0
SHARE

Ugostiteljska radnja SLATKO ĆOŠE, koja u centru Kalesije radi od 1973.godine, drugu godinu za redom organizuje ručak za učenike/ce generacije u pet osnovnih i srednjoj školi na području ove općine, kao i za njihove razredne starješine i roditelje.

Ovaj divan gest je prošle godine izazvao pozitivne reakcije, pa su u “Slatkom ćošetu” odlučili da ovo preraste u tradicionalno okupljanje na kraju školske godine.

  • Zanimljivo, u svih 6 škola su djevojčice učenice generacije u školskoj 2020/2021;
  • MSŠ Kalesija – Amila Jusufović
  • OŠ Kalesija – Ajla Pezić
  • OŠ Vukovije D. – Amela Dukić
  • OŠ Tojšići – Alema Avdibašić
  • OŠ Rainci G. – Lamija Jakubović 
  • OŠ Memići – Elma Avdić

Na Facebook stranici SLATKO ĆOŠE KALESIJA su objavili fotografije svih učenica generacije, kao i donatore koji su se javili za ovaj ručak…

(NKP.ba)