Nesvakidašnja pljačka: Golfom 2 provalili u tržni centar Bingo

Nesvakidašnja pljačka: Golfom 2 provalili u tržni centar Bingo

475
0
SHARE

stop_policija_ilustracija

Nepoznate osobe automobilom su provalile ulazna vrata i tako ušle u tržni centar Bingo u Prijedoru.

Pljačku je prijavio portir firme u četvrtak ujutro oko 3.35 sati. Njega je privatno obezbjeđenje obavijestilo da se oglasio alarm, nakon čega je portir pozvao policiju.

– Policijski službenici na mjestu događaja zatekli su provaljena ulazna vrata u centar, a u objektu se nalazio se golf dvojka – rekla je Marija Matić. Dodala je da je uviđaj u toku.

Prema nezvaničnim informacijama, pljačkaši su željeli doprijeti do mjenjačnice u tržnom centru. Nije poznato da li su nešto i ukrali.

.
(NKP.ba)