Na sjednici Senata Univerziteta u Tuzli koja je danas održana u Rektoratu Univerziteta, između ostalog raspravljalo se i o zahtjevu predsjednika Studentskog parlamenta za odobravanje dodatnog septembarskog ispitnog termina za studente tuzlanskog Univerziteta.
Senat Univerziteta u Tuzli je nakon rasprave podržao i donio Odluku o odobravanju zahtjeva Studentskog parlamenta. Tako će se dodatni septembarski ispitni termin održati nakon redovnog drugog septembarskog termina i njemu mogu pristupiti svi studenti Univerziteta u Tuzli s najviše dva prijavljena predmeta.
Uskoro će studenti u svojim studentskim službama dobiti obavijest o terminu prijava ispita za navedeni ispitni termin.
(NKP.ba)
















