Jučer su u Tuzli policijski službenici PS Istok/PU Tuzla, operativnim radom na terenu pronašli putničko motorno vozilo marke „VW Golf 19E“ čiji je vlasnik A.B. iz Kalesije.
Vozilo je 06.novembra 2016.godine otuđeno na području općine Kalesija.
Vozilo je nakon izvršenog uviđaja od strane službenika OKP PU Tuzla vraćeno vlasniku, a policijski službenici nastavljaju daljnji rad na pronalasku i identifikaciji počinioca KD-a Teška krađa – saopšteno je iz MUP-a TK.
(NKP.ba)














