Drugo polugodište školske 2018/2019. godine u Tuzlanskom kantonu, počelo je danas.
Nastava će kasniti nekoliko dana u područnoj školi Gornja Maoča zbog problema sa sniježnim nanosima.
Inače, učenici osnovnih i srednjih škola u ovom dijelu države u školskim klupama bit će od utorka gdje ostaju narednih 99 radnih dana.
To znači da će drugo polugodište kao i nastava u sklopu njega trajati do petka, 14. juna ove godine.
Aktuelna školska godina traje do 30. juna 2019. godine.
(NKP.ba)
















