Školarci, SRETNO/ Počelo drugo polugodište u školama Tuzlanskog kantona

Školarci, SRETNO/ Počelo drugo polugodište u školama Tuzlanskog kantona

554
0
SHARE

Drugo polugodište školske 2018/2019. godine u Tuzlanskom kantonu, počelo je danas.
Nastava će kasniti nekoliko dana u područnoj školi Gornja Maoča zbog problema sa sniježnim nanosima.

Inače, učenici osnovnih i srednjih škola u ovom dijelu države u školskim klupama bit će od utorka gdje ostaju narednih 99 radnih dana.

To znači da će drugo polugodište kao i nastava u sklopu njega trajati do petka, 14. juna ove godine.

Aktuelna školska godina traje do 30. juna 2019. godine.

(NKP.ba)