U okviru 15.kola Druge lige FBiH “Sjever” tojšićka Sloga je na domaćoj Adi ugostila ekipu Gradine iz Srebrenika.
Bila je ovo i zadnja utakmica Sloge u ovoj godini pred domaćim navijačima, pa je pobjeda bila najbolji način da se završi polusezona.
Sa dva gola Alagića, Sloga je upisala rutinsku pobjedu rezultatom 2:0.
Bila je ovo sedma pobjeda Sloge u jesenjem dijelu sezone.
Inferesanto je pomenuti da su Tojšićani jedina ekipa bez neriješenog rezultata u dosadašnjem dijelu sezone.
Ipak, osam poraza je razočaravajuće, naročito nakon odličnog starta sezone, kada su u jednom trenutku čak dijelili lidersku poziciju.
(NKP.ba)
















