Sloga rutinskom pobjedom protiv Gradine završila 2017.godinu: Jedina ekipa bez remija u...

Sloga rutinskom pobjedom protiv Gradine završila 2017.godinu: Jedina ekipa bez remija u jesenjem dijelu sezone

832
0
SHARE

U okviru 15.kola Druge lige FBiH “Sjever” tojšićka Sloga je na domaćoj Adi ugostila ekipu Gradine iz Srebrenika.
Bila je ovo i zadnja utakmica Sloge u ovoj godini pred domaćim navijačima, pa je pobjeda bila najbolji način da se završi polusezona.

Sa dva gola Alagića, Sloga je upisala rutinsku pobjedu rezultatom 2:0.

Bila je ovo sedma pobjeda Sloge u jesenjem dijelu sezone.
Inferesanto je pomenuti da su Tojšićani jedina ekipa bez neriješenog rezultata u dosadašnjem dijelu sezone.
Ipak, osam poraza je razočaravajuće, naročito nakon odličnog starta sezone, kada su u jednom trenutku čak dijelili lidersku poziciju.

(NKP.ba)