U organizaciji ŽOK Bosna danas je održan odbojkaški ‘Turnir prijateljstva’ u sali MSŠ Kalesija.

Na turniru je učestvovalo pet ekipa:
– OK ‘Stars’ Živinice
– OK ‘Libero’ Bijeljina
– OK ‘Mali Zvornik’
– OK ‘Park 015’ Šabac
– ŽOK ‘Bosna’ Kalesija
Prvo mjesto pripalo je domaćinu ŽOK ‘Bosna’, drugo mjesto odbojkaškom klubu ‘Libero’ iz Bijeljine, dok je treće mjesto pripalo ekipi OK ‘Mali Zvornik’.
Čestitamo svim ekipama na fer i korektnoj igri, te se nadamo da će se i u budućnosti u Kalesiji organizovati ovakvi sportski događaji.
Treba spomenuti da su po dolasku ekipe naišle na zaključana vrata sale MSŠ Kalesija, sa ovim problemom se već nekoliko mjeseci susreću kalesijski klubovi.
Otvaranju turnira je prisustovao načelnik općine Kalesija Sead Džafić.
(NKP.ba)



















