U saobraćajnoj nezgodi učestvovalo policijsko vozilo (FOTO)

U saobraćajnoj nezgodi učestvovalo policijsko vozilo (FOTO)

1664
0
SHARE

U neposrednoj blizini “Plave bolnice” dogodila se saobraćajna nezgoda u kojoj su učestvovala dva automobila.

U sobraćajnoj nesreći koja se dogodila danas oko 10:50 sati učestvovalu sz službeni automobil MUP-a TK marke “Polo” i “Citroen”.
Nezgoda je uzrokovala teže odvijanje saobraćaja na ovoj punoj dionici.

Povrijeđenih osoba nije bilo, na automobilima je pričinjena manja materijalna šteta.

(Tuzlanski.ba/ NKP.ba)