Jedna osoba je smrtno stradala u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jutros oko 1:45 sati iza ponoći.
Nesreća se dogodila na magistralnom putu M 1.8 u mjestu Špionica kod Srebrenika, a smtno je stradao 53-godišnji vozač motocikla E.T. iz Modriče.
U nesreći je učestvovao i vozač automobila 33-godišnji E.S. koji je lakše ozlijeđen.
Kako je za RTV Slon potvrđeno iz MUP-a TK, za sada nije poznato kako je došlo do nesreće.
Uviđaj su obavili policijski službenici OKP Gradačac i dežurni kantonalni tužilac.
(NKP.ba)
















