Završen 18. memorijalni malonogometni turnir u Gornjim Raincima kod Kalesije

Završen 18. memorijalni malonogometni turnir u Gornjim Raincima kod Kalesije

805
0
SHARE

Ekipa „DEMS“ iz Tojšića pobjednik je 18. memorijalnog malonogometnog turnira “Bajro Čamdžić” koji se igrao proteklih šest dana u Gornjim Raincima kod Kalesije.
turnir 0

U finalnoj utakmici ekipa “DEMS” iz Tojšića, boljim izvođenjem penala (1:1) pobijedila je ekipu “Salih Zulić” sa 5:4.
Treće mjesto osvojila je ekipa “Senad Mešić Čiča” koja je savladala ekipu “Unis-Tok-a”.

Za najboljeg igrača turnira proglašen je Mujo Brdžanović (Salih Zulić), a za najboljeg golmana Mujkanović Admir (DEMS). Prvoplasiranoj ekipi je uz pobjednički pehar, pripao i prelazni pehar kao i robna nagrada dresova.
turnir 1

Na turniru učešće je uzelo 16 ekipa sa područja općina Kalesija,Tuzla, Živinice, Sapna.

Za ekipu “DEMS” nastupali su: Mujkanović Admir, Maid Šmigalović, Biberović Sead, Barčić Muhamed (ćuks), Zulfić Vahid (vaha), Jukić Damir, Musić Selvedin, Mehanović Emir, Ahmetović Mirnes.

“DEMS” – Dale-Emir-Melisa-Sadija.

(NKP.ba)