ZUX-4 d.o.o. Kalesija dobitnik LRC-ovog certifikata: U samom vrhu ‘bonitetno pouzdanih partnera’

ZUX-4 d.o.o. Kalesija dobitnik LRC-ovog certifikata: U samom vrhu ‘bonitetno pouzdanih partnera’

779
0
SHARE

Sa ponosom vas obavještavamo da je preduzeće Zux-4 d.o.o. Kalesija, nakon zlatne plakete za najuspješnije preduzeće Općine Kalesija, dobitnik i LRC certifikata za 2016 godinu, tj. certifikata za uspješno poslovanje i pokazatelja pozitivnog finansijskog rezultata.

Ukupna ocjena finansijkog rezultata statusa kompanije urađena je na osnovu dinamičkih i statičkih pokazatelja, tj. ocjene pokazatelja o finansijskoj poziciji i finansijskom rezultatu.

Za samu ocjenu korišteno je osam različitih pokazatelja koji se izračunavaju na osnovu vrijednosti stavki iz godišnjih finansijskih izvještaja – bilansa stanja i bilansa uspjeha.

zux-lrc-certifikat

U sklopu LRC-ovog projekta Bonitetne certifikacije preduzeća u BiH, kompanija Zux-4 d.o.o. Kalesija se u skladu sa ostvarenim poslovnim rezultatima izdvojila kao natprosječna te svrstala u sami vrh bonitetno pouzdanih partnera.

Ovo priznanje potvrđuje da su finansijsko stanje i opće poslovanje Zux-4 d.o.o. Kalesija na visokom nivou te da se nalazi u samom vrhu najpouzdanijih kompanija u BiH.

  • Zuhdija Karić, direktor

(NKP.ba)

VEZANA VIJEST
FinTech d.o.o. Kalesija dobitnik LRC-ovog certifikata: U samom vrhu ‘bonitetno pouzdanih partnera’